top of page

מלל לפוסטים

 

הנה דוגמאות לפוסטים מהסטודיו של עמית (תזכור לא להשתמש בשם של הסטודיו של עמית או בפרטי ההתקשרות שלה, אלא לעבד את כל המידע ולהתאים אותו לסטודיו של גדיר).

 

1.פוסט 1:

גם אם מעולם לא עסקת בספורט

גם אם בחיים לא נכנסת לחדר כושר

וגם אם לחלופין ספורט הוא חלק בלתי נפרד מחייך...

כל אלה לא כלל משנים – הפילאטיס מתאים לכולם! גם לאנשים שסובלים מכאבים או מחלות כרוניות, גם לאנשים שזקוקים לשיקום לאחר פציעה ואפילו לנשים בהריון.

 

פילאטיס מכשירים היא שיטה חובקת עולם שמשנה חיים לאנשים בכל יום מחדש. היא מאפשרת להם לסגל אורח חיים ספורטיבי ובריא יותר. אז מתי אתם מגיעים לאימון?

 

2.פוסט 2:

חשוב לומר – גוף שכואב לו או שנמצא בסבל כלשהו, מיד מקרין גם על הנפש.

התפקיד שלנו כסטודיו מקצועי ששם א\ת בריאות ורווחת מתאמניו מעל הכל, הוא בראש ובראשונה להדריך. זה מתחיל בליווי ו"בקרת איכות" של שירים והנחייה נכונה של הגוף. ואז, כשהיציבה והשריר מקבלים את היחס המגיע להם, גם התחושה הכללית משתפרת.

 

רוצים להרגיש טוב יותר עם עצמכם?

רוצים להרגיש שאתם מיטיבים עם הגוף שלכם וכתוצאה מכך גם עם הנפש שלכם?

פנו אלי ואסביר לכם איך ומאיפה מתחילים

 

3.פוסט 3:

 אחד מהדברים הכי טובים בפילאטיס זה מיקוד האימון בחיזוק שרירי הליבה – תחנת הכוח של הגוף!

התוצאה של חיזוק וחיטוב שרירים אלו היא שרירי בטן שטוחים יותר, גב חזק, וכמובן ירכיים מוצקות וחזקות. וזו רק טעימה ממה שאפשר לראות כתוצאה משגרת אימונים מסודרת ואיכותית.

בסופו של יום, כשעומדים לרשותנו כל כך הרבה מכשירים ייחודיים שעליהם ניתן לבצע כל כך הרבה תרגילים במספר וריאציות, סביבת האימונים שלנו הופכת ליעילה ואיכותית!

והתוצאות לא יאחרו לבוא!!

 

4.פוסט 4:

כח, שיווי משקל, דיוק, תנועה...

כל המרכיבים שגורמים לגוף שלנו להיות בתנועה טובה יותר וחזקה יותר!

 

5.פוסט 5:

לפעמים תנועה אחת קטנה ומדויקת שווה הרבה יותר מאלף חזרות!

 

6.פוסט 6:

מה זה פילאטיס בשבילך?

 

7.פוסט 7:

פילאטיס זה לתת לעצמך את הזמן והכח להרגיש טוב יותר.

 

שים לב - יש גם פוסטים של השראה ו/או של ציטוטים:

 

8.פוסט 8:

מסוגלות היא היכולת להפוך את ה"לא יכול" ל"יכול" ואת ה"מכשול" ל"אתגר".

זה הרבה מעבר לסמנטיקה – מילים בוראות מציאות והאופן בו אנו בוחרים לראות את המציאות שלנו הוא גם האופן בו אנו בוחרים לחיות את חיינו.

 

9.פוסט 9:

"הכאן והעכשיו הוא כל שיש לנו ואם נעשה זאת כמו שצריך, זה כל מה שאנו צריכים" - אן ריצ'רדס.

העבר והעתיד אינסופיים... כל שנותר לנו זו נקודה קטנטנה בזמן – ההווה. אחזו בו חזק – נצלו כל רגע ומצו אותו עד תום כי הוא לא ישוב.

 

10.פוסט 10:

הגוף שלך מסוגל לכל כך הרבה יותר ממה שנדמה לך!

 

11.פוסט 11 - על ממציא השיטה:

הכירו את מר ג'וזף פילאטיס... האיש שעומד מאחורי השיטה שכבשה את העולם! 💪

בילדותו סבל ממחלה שפגעה בעצמותיו, ולאחר שקיבל ספר אנטומיה מרופא המשפחה, החל לחקור וללמוד על גוף האדם.

 

לאורך שנות חייו עסק במגוון רחב של פעילויות ספורטיביות כגון יוגה🧘‍♂️, אגרוף 🥊, צלילה 🤿 וגלישה 🏄‍♀️. הוא אף עבד בקרקס 🎪 והיה גם מדריך להגנה עצמית 😯.

 

לאחר מלחמה"ע הראשונה עסק בשיקום פצועים ושכלל את שיטתו, במסגרתה עשה שימוש בכוח ההתנגדות של הגוף עצמו וכמובן במזרון בית החולים, שהפך לכלי העזר שכה מזוהה עם השיטה. לאחר שעזב את גרמניה והיגר לארה"ב, פתח ב"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" את הסטודיו שלו יחד עם אשתו (שהפך אבן שואבת למפורסמים, רקדנים וכל המי ומי של ניו יורק). לצד תרגילי המזרון שכלל ג'וזף את השיטה ופיתח גם מכשירים ייעודיים – כך נולדה שיטת ה"פילאטיס מכשירים".

 

במרכז השיטה עמדו עקרונות מספר עקרונות מנחים: שליטה בגוף ודיוק בתנועה באמצעות תרגול, מודעות ותשומת לב. כמו כן, ניתנה חשיבות גדולה לנשימה ולשליטה במרכז הגוף, תוך דגש גדול על יציבה כבסיס לתנועה חופשית, קלה ויעילה.

 

12.פוסט 12 - עוד פוסט השראה:

עצרי!

הפסיקי לגלול מטה! כמה אפשר?!

חשבת פעם כמה זמן את מבזבזת על אותה גלילה בלתי נגמרת שמושכת אותך פנימה עוד ועוד?

מה קורה לך כשאת נשאבת ככה? זה עושה לך טוב? זה מקדם אותך לאן שהוא?

בטוח יש דברים אחרים וחשובים יותר שזקוקים לתשומת ליבך ולזמנך!

צאי מהמסכים! עשי משהו בשביל עצמך – תני לעצמך מתנה קטנה. פינוק קטן. מילה טובה מעצמך לעצמך.

 

 

13.פוסט 13:

פילאטיס מכשירים  - שיטה אחת, מגוון אפשרויות!

בשיטת אימון מדהימה זו תמצאו מגוון מכשירים ועזרי אימון שמאפשרים לבצע תרגילים רבים ושונים במהלך אימון אחד. האימון מוכוון לשיפור אורך השרירים, שיפור הגמישות ושיפור שיווי המשקל והיציבה.

לדוגמה, מכשיר אחד כמו ה"רפורמר" מאפשר לנו לבצע תרגילים בשכיבה, בישיבה ואף בעמידה. ניתן למשוך את הרצועות עם הידיים או הרגליים, לדחוף את  הבר עם  הרגליים, לעשות שימוש בכריות הכתפיים ואף לשלב גם ציוד נלווה. כך נוצרות אינספור ווריאציות שונות לתרגילים שמאפשרים לגעת בשרירי הליבה ולאמן מגוון רחב של חלקים ומערכות בגוף, וכך לשפר את תפקודי הגוף השונים בצורה מעמיקה ומדויקת בהרבה משיטות אימון אחרות!

 

לתיאום אימון חייגו

 

 

14.פוסט 14:

אחד מהדברים הכי טובים בפילאטיס זה מיקוד האימון בחיזוק שרירי הליבה – תחנת הכוח של הגוף!

התוצאה של חיזוק וחיטוב שרירים אלו היא שרירי בטן שטוחים יותר, גב חזק וישבן מחוטב יותר, וכמובן ירכיים מוצקים וחזקים. וזו רק טעימה ממה שאפשר לראות כתוצאה משגרת אימונים מסודרת ואיכותית.

בסופו של יום, כשעומדים לרשותנו כל כך הרבה מכשירים ייחודיים שעליהם ניתן לבצע כל כך הרבה תרגילים במספר וריאציות, סביבת האימונים שלנו הופכת ליעילה ואיכותית!

והתוצאות לא יאחרו לבוא!!

 

רוצים להתחיל להתאמן? חייגו עוד היום:

 

 

:

15.מה זה פילאטיס בשבילי?

פילאטיס זה הרבה יותר משיטת אימון. זה אורח חיים ומנטליות מסוימת. זה ההיי המטורף שמגיע אחרי כל אימון. אותה הרגשה שגורמת לי להרגיש כאילו אני מרחפת באוויר ומלאה באנרגיה מטורפת שנמשכת לכל אורך היום.

 

מעבר לכך, יש לשיטה המדהימה הזו שלושה יתרונות משמעותיים:

✅ חיזוק מערכת השריר.

✅ הגדלת טווחי תנועה.

✅ יציבה זקופה ונכונה.

 

אז אם אתם רוצים להידבק בחיידק הזה – אם גם אתם רוצים בוסט של אנרגיה ואת ההזדמנות לסגל אורח חיים ספורטיבי ובריא יותר, דברו איתי:

 

16.פוסט 16:

בפוסט הקודם שפירסמתי השבוע סיפרתי לכם למה אני מאוהבת בפילאטיס ואיך שיטת אימון זו גורמת לי להרגיש. אבל למי בעצם זה מתאים? האם כל אחד יכול להתאמן? מה לגבי רמות קושי? מה אם אני רוצה להתחיל ואין לי כלל ניסיון או שאני לא בכושר... איך אשתלב בתוך קבוצה שמתאמנת כבר זמן ממושך?

 

אז זהו – שזה כל היופי בפילאטיס... הוא מתאים כמעט לכולם!

לגברים, לנשים, לספורטאים מקצועיים ולחובבים שרוצים לשפר את הבריאות ואורח החיים שלהם. אפילו לנשים בהריון או לאנשים שרוצים להשתקם מפציעה. בעצם לכל אחד ואחת שרוצים לבוא ולחזק את הגוף שלהם.

פוסט 17:

מחפשים שינוי בחיים? רוצים לסגל אורח חיים בריא יותר ולהרגיש יותר טוב בתוך הגוף שלכם? העניקו מתנה לגוף שלכם – טפלו בו, טפחו אותו, השקיעו בו, הכירו אותו וחזקו אותו. זה המקדש שלכם. הוא חד פעמי והוא רק שלכם.

הצטרפו אלינו למשפחה – בואו להתאמן איתנו

גלו עד כמה הגוף שלכם חזק, גמיש ומסוגל לכל כך הרבה יותר ממה שחשבתם!

 

17.פוסט 18:

אחד הדברים הכי יפים בפילאטיס הוא יכולת ההתאמה של כל אימון לכל מתאמן והאפשרות לבחור ברמות קושי שונות, הן ברמת ההתנגדות שקפיצי הרפורמר יוצרים והן ברמת שינויים קלים באופן ביצוע התרגיל, שהופכים אותו למאתגר יותר או פחות.

 

18.פוסט 19:

כולנו חווים תקופות של עליות וירידות – תקופות בהן אנחנו "בשוונג" ומשקיעים בעצמנו, בגוף שלנו ובבריאות שלנו. ומנגד, ישנן גם תקופות בהן אנחנו רובצים על הספה ולא מוצאים את הכח לאסוף את עצמנו ולחזור לשגרת אימונים.

 

בסופו של יום – הכל בראש... השאלה היא מה "הקול" בראש אומר לכם? איך הראש שלכם עובד ומה יש שם בפנים? כמה אנרגיות נפשיות אתם משקיעים בדיבורים וכמה במעשים. זה הזמן להפנות את הדרייב שלכם לדברים שבאמת עושים לכם טוב. שמקדמים אתכם. שמקרבים אתכם למטרות שלכם. בלי תירוצים. בלי הנחות. יותר עשייה – יותר מאמץ – יותר השקעה בעצמכם... כי מגיע לכם!

 

19.פוסט 20 - עוד פוסט השראה:

הזדמנויות נמצאות במקומות בהם דיבורים נפסקים ומעשים מתחילים. אז הפסיקו לדבר והתחילו לעשות. אם עדיין לא התנסיתם בשיטת הפילאטיס, היום אתם עושים את הצעד הראשון – דברו איתי

 

 

20.עוד פוסט השראה:

אין טעם להתמקד בדברים שאין לנו שליטה עליהם, שכן הם מצב נתון – מחוץ לתחום השפעתנו. השקיעו את האנרגיות שלכם בדברים בהם יש לכם יכולת השפעה ושינוי. למשל – החיים מלאים בקשיים ומכשולים. פעמים רבות אין לנו שליטה עליהם ועל מה שקורה או יקרה לנו, אבל בהחלט יש לנו שליטה על האופן בו אנחנו בוחרים להתמודד מצבים מורכבים אלו. האם נוותר ונרים ידיים, או שנרים את עצמנו ונמשיך לצעוד קדימה? בסופו של יום, אין לנו הרבה שליטה על דברים שלא קשורים אלינו אישית, אבל יש לנו הרבה שליטה על עולמנו הפנימי. או כמו שאומרים – תחשבו טוב, יהיה טוב 😊

 

 

 

 

21.עוד פוסטים:

 

טיפים לאימון מושלם:

✅ לפני הכל, הקשיבו לגוף שלכם! אתם מכירים את המגבלות שלו הכי טוב, ואם יש תחושת עומס כבד, הפחיתו בעומסים.

✅ מתיחות וחימום הם חלק בלתי נפרד מכל אימון – אל תוותרו עליהם!

✅ הקפידו לבצע את התרגילים בצורה הטובה והנכונה, ולאו דווקא במהירות או בתדירות גבוהות. איכות חשובה יותר ממהירות או כמות, וביצוע תרגיל/אימון/מתיחה בצורה תקינה ואיכותית זה תנאי בסיסי לאימון טוב.

✅ והטיפ הכי חשוב – תהנו מהתהליך! אימון טוב עושה טוב בנשמה ולא רק בגוף וזו מתנה אדירה שאתם מעניקים לעצמכם! ❤️🎁

 

22.עוד פוסט:

שיטת הפילאטיס הומצאה על ידי מייסד השיטה, ג'וזף פילאטיס, בשנות ה-20 של המאה ה-20. הוא הושפע מהאידיאל היווני הקלאסי הדוגל באיזון בין גוף לנפש.

 

כך נולדו להן שתי שיטות אימונים דומות אך שונות: פילאטיס מכשירים ופילאטיס מזרן.

שתיהן מתמקדות בייצוב הגוף, איזונו ושיפור היציבה, תוך שימת דגש על גמישות וחיזוק הגוף.

לשיטה זו יתרונות רבים, בין השאר הארכת שרירים, חיזוק וחיטוב הגוף (כולל שרירים חבויים וחלשים), איזון שרירי, גמישות ומראה זקוף.

 

בפילאטיס מכשירים עושים שימוש במגוון רחב של מכשירים אשר לרוב מורכבים ממסגרות שעליהן מתקנים מבוססי קפיצים וגלגלות. בניגוד לפילאטיס מזרן, בו משקל גופנו מספק את מימד ההתנגדות, בפילאטיס מכשירים אנו נעזרים בקפיצים של המכשירים וכך נהנים מתמיכה לה הגוף זקוק בחלקים מסוימים של התרגילים ובאזורים מסוימים של הגוף, וכל זאת תוך הפעלת קבוצות שונות של שרירים.

 

האימונים בסטודיו שלי מותאמים לכל שכבות הגיל, החל מצעירים ועד מבוגרים, בעלי מוגבלויות , נשים בהריון, אחרי לידה, ספורטאים ועוד. האימונים מועברים על ידי מדריכות מנוסות ומקצועיות בעלות שנים של ניסיון מעשי.

 

לכם נותר להרים טלפון ולקבוע אימון הכרות🌷

 

אבל,  שימו ❤️ – זה ממכר 😜

 

 

23.ועוד פוסט:

פילאטיס מכשירים מושתת על 3 עקרונות מרכזיים:

✅ גמישות והגדלת טווח התנועה של הגוף והאיברים.

✅ ייצוב של מרכז הגוף לצד חיזוק והארכת שרירים.

✅ נשימה מיטבית וחיזוק היציבה.

 

בסופו של יום מטרתו של האימון אינה להגדיל את נפח השריר, אלא לחזק את מערכת השרירים.

 

24.פוסט השראה נוסף:

כל אתגר הוא הזדמנות לצמיחה והתפתחות. דווקא במקומות בהם קשה לנו – שם מתבצעת ההתקדמות הגדולה ביותר. שם גם נמצא הסיפוק הכי גדול!

 

 

25.פוסט על יתרון יחסי של הסטודיו:

✅ אווירה אישית ויחס מקצועי הודות לקבוצות קטנות .

✅ הקפדה על שמירת בריאותו של המתאמן, עבודה נכונה ומדויקת, לצד הקשבה ועבודה מאתגרת.

✅ מדריכות מקצועיות, מנוסות, נעימות ולא פחות ממדהימות.

 

הסטודיו מאובזר באביזרים הכי איכותיים  לאימון הפילאטיס .

זו ההזדמנות שלכם לשפר את איכות חייכם ולתחזק גוף בריא לאורך שנים.

 

 

26.פוסט על שיפור הבריאות:

רק בריאות! מכירים את האמרה הזו? אבל מה בעצם זה אומר ומה החובה שלי כלפי הגוף שלי וכלפי האנשים שבחיי, שאוהבים אותי ושרוצים בטובתי?

בסופו של יום לכל אחד מאיתנו יש חובה לגוף שלו וכלפי האנשים שהוא אוהב, לאמץ אורח חיים בריא ומאוזן, שכן הגוף שלנו הוא חד־פעמי ואם לא נדאג לו, אף אחד אחר לא יעשה זאת!

 

27.אז איך עושים את זה?

חלקנו מקפידים על תזונה נכונה ובריאה. אחרים בוחרים בפעילות ספורטיבית כזו או אחרת (חדר כושר / ריצה / אימונים פונקציונליים). ויש את אלו שגילו כבר מזמן את הפילאטיס ואת היכולת המדהימה שלו ליצור איזון בין גוף בריא, חזק וחטוב לנפש מאושרת ושלמה.

ג'וזף פילאטיס, מייסד השיטה, תיאר את הפילוסופיה שלו כ"שליטת המוח על השריר", ולתפיסתו היא אמורה להיות מיושמת בחיי היומיום ולא רק במהלך האימון. כך הוא ביקש "לחנך" את הגוף ולייעל את תפקודו.

בואו לנסות בעצמכם – זו ההזדמנות שלכם לגלות שיטת אימון שהיא הרבה מעבר לספורט – היא דרך חיים!

28.פוסט הנעה לפעולה:

המשאב הכי יקר שלנו הוא זמן!

לא כסף, לא רכוש ולא הון – זמן! כל אחד מאיתנו קיבל תקופת זמן קצובה על האדמה הזו והשאלה היא איך ננצל אותה? מה מסב לנו אושר? מה נרצה יותר בחיים שלנו ומה פחות? עם מי נרצה להעביר את הזמן שלנו?

 

אם תשאלו אותי, אימונים וספורט הם ניצול נכון של משאב מוגבל ויקר זה – הזמן שלי שווה לי הרבה ולכן נגמרו התירוצים!

 

29.אין דבר כזה "אין לי זמן"!

כל אחד מאיתנו מספר לעצמו שלל תירוצים:

"אני לא מתאמן כי בקורונה יצאתי משגרת האימונים שלי".

"אין טעם שאתחיל כי לא אצליח להתמיד בשגרת אימונים".

"אני לא מתאמנת כי אני בתקופה עמוסה!"

 

עכשיו מגיע הרגע בו אתם מקבלים החלטה עבור עצמכם – החלטה למצות את הזמן שלכם בצורה טובה יותר! כזו שתטיב עם הרווחה האישית שלכם, עם הבריאות שלכם. החלטה שבזכותה תהיו ערניים יותר, נמרצים יותר, מאוזנים יותר, חטובים וחזקים יותר. היום אתם נותנים לעצמכם מתנה!

 

=============================

30.פוסט על הצבת מטרות:

מחקרים הוכיחו שאנשים שהציבו לעצמם מטרות, הגדילו משמעותית את הסיכויים שלהם להשיג את אותן המטרות. עצם סימון המטרה מקרב אותנו אליה!

 

לרוב הסיבה שאנחנו נכשלים היא לא משום שאנחנו לא מסוגלים, אלא משום שאנחנו לא מאמינים שההצלחה אפשרית!

ופה מגיעה החשיבות האדירה של אמונה! אמונה בעצמך וביכולות שלך. אמונה בעובדה שיש לנו השפעה על חיינו ושההחלטות שאנחנו מקבלים מסוגלות ליצור מציאות חדשה.

מתוך האמונה צומחת דרך וכל פעולה שאנו מבצעים על הדרך הזו מבוצעת בהלימה למטרות שהצבנו לעצמנו.

אז מה המטרה שלך היום? מה המטרה שלך לשנה הקרובה? ל-5 שנים הקרובות? עצם ניסוח המטרה הזו כבר תקרב אותך צעד אחד קדימה אל עבר הגשמתה...

 

===============

31.עוד פוסט השראה:

"אושר הוא תוצאה של מאמץ אישי. את נלחמת עליו, שואפת אליו, מתעקשת שיגיע, ולפעמים אפילו מסתובבת בעולם ומחפשת אותו".

את המשפט המדהים הזה אמרה אליזבת גילברט, סופרת אמריקאית שכתבה בין השאר את רב המכר "לאכול, להתפלל, לאהוב". אני כל כך מתחברת לגישה הזו, שדוגלת באקטיביות ורדיפה אחר האושר. יש משהו מנחם במחשבה שהוא אפשרי ושהוא תוצר של מאמץ ופעולות שהיחיד יכול לבצע.

 

==============

32.פוסט על יתרונות שיטת הפילאטיס:

הכירו את האימון שגורם לכל כך הרבה מתאמנים להתאהב בו בשנים האחרונות – נשים וגברים כאחד! פילאטיס הוא לא רק טרנד, אלא תחום שנמצא במגמה הולכת וגוברת, אשר תופס פופולאריות אדירה, בין השאר הודות ליעילות ולתוצאות המדהימות שלו.

 

לפילאטיס מכשירים יתרונות רבים, כגון: חיזוק מערכת השריר, גמישות וטווח תנועה, שיפור הקואורדינציה ושיווי המשקל. אלו מובילים לשיפור מורגש לאורך חיי היומיום, ליציבה טובה יותר ולהרגשה חיובית באופן כללי. שגרת אימונים הופכת אותך לאדם חיוני יותר, נמרץ ומלא אנרגיה.

שיטת אימון זו תורמת לויסות העומס על השלד, חיזוק שרירי הגב והיא מעולה לשיקום לאחר פציעה או לסובלים מבעיות גב ומפרקים.

 

מחקרים מראים שפילאטיס מעודד את תהליך חילוף החומרים בגוף, וכתוצאה מכך יכול לסייע גם בהורדת משקל.

 

אז למה אתם מחכים? קפצו לסטודיו לאימון הכרות ולא תתחרטו! לפרטים חייגו: 050-5381858 או שלחו

הודעה בוואטסאפ

 

================

33.פוסט על מכשיר הרפורמר:

הכירו את ה"רפורמר" (Reformer). אחד ממכשירי הפילאטיס הנפוצים והפופולאריים ביותר, אשר מורכב ממעין מיטה שטוחה המחליקה על מסילות ומנוהלת ע"י קפיצים בכוח משתנה.

כמו מכשירי פילאטיס אחרים הוא מאפשר תנועה בטווח מלא ולכן מסייע בהגדלת הגמישות וחיזוק השריר. אחד היתרונות הבולטים של מכשיר זה הוא הטווח הרחב של רמות קושי ויכולתו להיות מותאם אישית למתאמנים שונים עם מבנה גוף שונה (גובה, משקל וכו'). מדובר במכשיר שקל מאוד לתפעל והוא מאפשר ביצוע תרגילים מגוונים במנחים שונים, כגון עמידה, שכיבה ועוד.

 

התנועה הארוכה מאריכה את השרירים, מחזקת אותם ואת העצמות, ומעודדת תפקוד אופטימלי של מערכת השריר והשלד. הדחיפה והמשיכה ברגליים או בידיים כנגד התנגדות הקפיצים ומשקל הגוף מאפשרים לבנות כוח בצורה יעילה, מבלי להפעיל עומסים על המפרקים.

 

לסיכום, הרפורמר מאפשר לנו מגוון רחב של תרגילים ואימון איכותי – התוצאה הסופית: שיפור הכוח והחוזק הכללי, שיפור היציבות, הגברת הגמישות, שיפור הקואורדינציה ואיזון. 

bottom of page