top of page
8.jpg
4.jpg
6.jpg
7.jpg

זה כן אני

זה לא אני

זה לא אני

זה לא אני

קצת על אביתר אדרי

success.png

מומחה למוניטיזציה
וניהול קהילות

success.png

ליווי וייעוץ לעסקים, יחידים וחברות

success.png

מומחה לשיווק בסושיאל

success.png

מרצה לבינה מלאכותית

אביתר מכהן כמנכ"ל ומייסד "פאז ניו מדיה" Fuzz New Media – משרד פרסום דיגיטלי וסטודיו לעיצוב גרפי, אותו הקים לפני למעלה מעשור. בין השאר הוא גם עורך את מגזין ה-AI הגדול בישראל LetsAI מנהל גם את קהילת המעצבים הגרפיים הגדולה בישראל ועוסק במוניטיזציה וניהול קהילות (הוא מנהל וניהל כמה מהקהילות הגדולות והחזקות בארץ ובעולם - חלקן מונות עשרות אלפי ואף מאות אלפי חברים).

PNG 001.png

נוסף על כך, אביתר הוא אחד מהשמות הבולטים בישראל בתחום הבינה המלאכותית - הוא משמש כמרצה לעיצוב בבינה מלאכותית ושיווק מבוסס AI במוסדות אקדמיים בישראל וגם בסקטור הפרטי בארץ וברחבי העולם. מאחוריו למעלה מ-100 הרצאות וסדנאות רק בשנה האחרונה. אביתר מעביר את אחד מהקורסים העשירים, המקיפים והמבוקשים ביותר בארץ לעיצוב בבינה מלאכותית – הקורס עובר גם באקדמיה וגם באופן פרטי וכולל כ-10 מפגשים, לאורך כ-30 שעות אקדמאיות, לצד מבחנים, תרגולים מעשיים ועוד. בשנה האחרונה השתתפו בקורסים ובסדנאות של אביתר כ-3,000 איש. אלפים מתוכם חברים בקהילות הבוגרים ובקבוצות השקטות שלו בוואטסאפ ובקהילת העיצוב בבינה מלאכותית שלו בפייסבוק.

הנה טעימה מהתכנים שאביתר מלמד ומרצה עליהם בעולמות הבינה המלאכותית.

  • מבט עומק אל מחוללי תמונות מובילים כגון: Midjourney, Leonardo.ai, PromeAI, Astria ו-Photoshop Beta).

  • מודלי שפה גדולים (LLM's)  כמו: ChatGPT, Bard, Claude ועוד...

  • מחוללי וידאו מובילים כמו: Runway Gen1 + Gen2, Kaiber, Wonder studio, Pika Labs ועוד...

  • כלי AI לאדריכלים ומעצבי פנים.

  • אביתר מתמחה גם ביצירת תוכן שיווקי מבוסס בינה מלאכותית ומלמד עסקים וחברות איך לקחת את הסושיאל והשיווק שלהם צעד אחד קדימה, בעזרת כלי AI שחוסכים להם זמן וכסף.

באוגוסט 2023 שימש אביתר כשופט בתחרות העיצוב העולמית של חברת פייבר (Fiverr), אשר זכתה לחשיפה בינלאומית רבה ובה השתתפו אלפי יוצרים מכל העולם. בין השאר אביתר מופיע גם כפרשן AI בערוצי טלוויזיה מסחריים (רשת 13) ובפודקאסטים טכנולוגיים מובילים. כמו כן, לאביתר בלוג וניוזטלר חזקים מאוד שזוכים לחשיפה של אלפי קוראים כל חודש, ובהם אביתר מפרסם מדריכים על כלי AI, אייטמים וחדשות מעולם הבינה המלאכותית ועוד.

 

במקביל לפעילותו הענפה בשוק הפרטי והמוסדי, אביתר גם מרצה פעיל במגזר החרדי והדתי, ומעביר הכשרות לאלפי חרדים במסגרת פרטית ודרך מוסדות אקדמאיים של הקהילה. היכולת של אביתר לגעת בקהלים שונים ומגוונים בארץ ובחו"ל, בעברית ובאנגלית, הופכת אותו למרצה מבוקש ומנוסה ביותר.

כל משתתפי הסדנאות, ההרצאות והקורסים של אביתר זוכים למעטפת תוכנית מלאה – אקו סיסטם של למידה! הם זוכים להשתלב בקהילות הבוגרים שלו ונהנים מגישה לתוכן מקצועי איכותי בעברית: מדריכים מקצועיים בני מאות עמודי תוכן כתוב לצד עשרות שעות תוכן מצולם. ראוי גם לציין שהקורס של אביתר הוא הקורס היחיד בישראל שחברת פייבר (Fiverr) לקחה עליו חסות ובמסגרת שת"פ זה נכלל מפגש השמה עם נציגים רשמיים של החברה. במפגש זה המשתתפים לומדים כיצד להרוויח כסף מיצירות AI וכיצד להיכנס אל אחד מהשווקים המקוונים הגדולים בעולם. עבודותיהם של בוגרי הסדנאות והקורסים של אביתר הגיעו לחשיפה תקשורתית רחבה בתקשורת והם משתלבים בתעשייה כיוצרי ומעצבי AI. גם עבודותיו של אביתר זכו לחשיפה בטלוויזיה ובעיתונות הכתובה (חדשות 13, מאקו, וויינט ועוד).

טעימה מרשימת הלקוחות שלי

2560px-StraussNewLogo.svg.png
micr_c.jpg
Fiverr-Logo.png
בית גבריאל.jpg
8.jpg
ג'ויינט ישראל.jpg
Israel-National-Digital-Agency_Logo-Color-Positive-RGB_0.5x.png
משפחה-לטוויטר.jpg
2560px-Haaretz.svg.png
1200px-Soda_Stream_Logo.svg.png
2560px-Clalit_Logo_Clean_2020.svg.png
לה גופרה.jpg
גלידה-גולדה.jpg
25.jpg
Copy of x_lab_1000x1000.png
logo-siur_03.jpg
רובע-יגור.jpg
9.jpg
סטריט-מול רמת ישי.jpg
26.jpg
1200px-האקדמית_כנרת.png
Moburst-new-logo.webp
אצה סושי בר.jpg
Emblem_of_Israel.svg.png
על הנהר - בית אוכל ושיכר.jpg
bottom of page