top of page
0bbbe2_8891f677485445d2b89050e75deafacb_mv2_d_5568_3712_s_4_2.webp

מוניטיזציה

להרוויח כסף מקבוצת הפייסבוק שלך זו לא בושה!
מה זה מוניטיזציה?

מוניטיזציה במדיה הדיגיטלית היא ניצול פעילותם של נכסים דיגיטליים כמו אתר אינטרנט, אפליקציה, משחק וכיוצא באלה כדי להפיק הכנסה כספית. הצורות השכיחות ביותר של מונטיזציה במדיה הדיגיטלית הן פרסום המזכה את מפעילי האתר או היישום בתשלום מן המפרסמים, וגביית תשלום תמורת תוכן או שירותים.

בעולם הפייסבוק מושאל המונח לתיאור תהליך בו קבוצת פייסבוק או קהילת פייסבוק מתחילה לבצע שת"פים עסקיים עם חברות וגורמים מסחריים, הן און־ליין והן אוף־ליין, וכתוצאה מכך מניבה לבעליה רווחים כספיים.

זה חוקי בכלל?

בעבר היה תהליך זה אסור בתכלית האיסור! כיום פייסבוק שינו מקצה לקצה את יחסם לתחום זה ולאחרונה מעודדים ואף מדריכים בעלי קבוצות (אדמינים) כיצד לבצע תהליך זה בצורה מושכלת ותקינה, תוך שקיפות מול חברי הקהילה.

אז איך עושים את זה?

אנחנו ב"פאז ניו מדיה" מתמחים בליווי מנהלי קהילות בביצוע תהליך מוניטיזציה בטוח, חכם, הדרגתי ושקוף. יש לנו מודל ייחודי ונסיון עשיר בשיווק ומכירות בעזרת קבוצות פייסבוק - כבר ב-2010 עסקנו בתחום זה, הרבה לפני שרבים ידעו מה זה! כיום אנו מנהלים ומלווים קבוצות פייסבוק רבות מהגדולות בארץ בהיקפים משתנים: החל מקבוצות בנות עשרות אלפי חברים ועד קבוצות המונות מאות אלפי חברים (כאשר חלקן הן הגדולות בארץ בתחומן).

אנו מודעים לעמל ולזמן הרבים שמנהלי קהילות משקיעים בקבוצות שלהם, עד אשר הן הופכות לחלק בלתי נפרד מחייהם. במקרים רבים לקבוצות פייסבוק יש השפעה ישירה וחשובה על חיי העוקבים שלהן, הן מבחינת מתן מידע נחוץ והן מבחינת שינוי מציאות, דוגמת חקיקה, מאבקים חברתיים וכדומה. בשל כך, מן הראוי שאדמין יקבל תמורה על שירותו האדיר לציבור העוקבים שלו וכתוצאה מכך יוכל לקבל בטחון כלכלי שיאפשר לו להמשיך ולפעול בשדה הציבורי.

במסגרת שירותינו אנו נותנים ליווי צמוד לאדמין, לצד כל הכלים והידע הנחוצים לו לביצוע המעבר מקבוצת פייסבוק קהילתית-חברתית לקבוצה שמקיימת שת"פים עסקיים ומניבה לו רווח אישי. חשוב לציין שתהליך זה הינו רגיש, ייחודי ומשתנה מקהילה לקהילה. אנו מקפידים לפעול בשקיפות ובצמוד לערכי ורוח הקבוצה - הדבר האחרון שנרצה זה להפוך את הקהילה שלך ל"לוח מודעות". כמו כן, אנו פועלים בצמוד לנהלי פייסבוק ולנורמות הארגוניות שמפרסם תאגיד פייסבוק, תוך קשר ישיר עם נציגים מפייסבוק ישראל. כשאתם עובדים איתנו - אתם בידיים בטוחות!

יש לכם קהילת פייסבוק ואתם רוצים להתחיל להרוויח ממנה כסף?

השירותים שלנו
laptop.png
הקמת תשתית פרסום

במקביל לקבוצה אנו מאמינים במודל שלוקח את המשתמשים החוצה ל"עולם האמיתי". אנו נפעל להקמת תשתית און־ליין מקבילה לפייסבוק (אתר, דפי נחיתה, טפסים ואך חנות דיגיטלית), שתאפשר גם פעילות אוף־ליין (כנסים, מפגשים וכדומה). כמו כן, ניצור עבורכם כלים לפילוח קהלי יעד (טירגוט), לרבות: דף עסקי, מנהל מודעות, בינזס מנג'ר ועוד.

003-contact.png
בירוקרטיה

אנו רוצים שיהיה לכם ראש שקט לעשות את מה שאתם עושים הכי טוב - ניהול הקהילה שלכם! לכן אנו נטפל בניסוח הסכמים, חוזי התקשרות, הצעות מחיר וטפסים למיניהם.

001-handshake.png
מו"מ מול שותפים

סגירת עסקאות וניהול מו"מ מול השותפים הפוטנציאליים תוך השגת העסקה הטובה ביותר עבורך - המנק"ל. המודל שלנו מוביל ליצירת הכנסות משמעותיות כבר מהחודש הראשון, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך (הכנסה פאסיבית).

002-info.png
ייעוץ מקצועי וליווי צמוד

ליווי צמוד וייעוץ מקצועי בתחום נהלי ומדיניות פייסבוק, "עשה ואל תעשה", התאמת ועיבוד תוכן, שקיפות מול חברי הקבוצה ומעבר מקבוצה עצמאית לקבוצה המקיימת שת"פים עסקיים.

||| חינם |||

רוצה לקרוא ולצפות בסרטוני הדרכה מתוך:

bottom of page